Atelje Lyktan taklampa

Atelje Lyktan taklampa
Atelje Lyktan taklampa
Atelje Lyktan taklampa
Atelje Lyktan taklampa
Atelje Lyktan taklampa
Atelje Lyktan taklampa
Atelje Lyktan taklampa
Atelje Lyktan taklampa

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ATELJE LYKTAN, "Supertube", taklampa, Åhus, 2 lysrör, vitlackerad, 1970/80-tal, fungerar enligt uppgift, längd ca 158 cm

SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

860141

2020-12-28