Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, förgylld, krön med bandrosett, facettslipat glas, mäter ca 88x45 cm

Smärre avslag på förgyllning vid bottendekor

860150

2020-12-28