Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
TRÄDGÅRDSSKULPTURER, ett par, 1900-tal, i form av parställda sittande lejon, bemålad komposit, höjd 64 cm
Utomhuspatina, ställvisa skador
860153
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här