Trädgårdsskulpturer

Trädgårdsskulpturer
Trädgårdsskulpturer
Trädgårdsskulpturer
Trädgårdsskulpturer
Trädgårdsskulpturer
Trädgårdsskulpturer
Trädgårdsskulpturer
Trädgårdsskulpturer

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

TRÄDGÅRDSSKULPTURER, ett par, 1900-tal, i form av parställda sittande lejon, bemålad komposit, höjd 64 cm

Utomhuspatina, ställvisa skador

860153

2021-02-28