Serveringsbord jugend

Serveringsbord jugend
Serveringsbord jugend
Serveringsbord jugend
Serveringsbord jugend
Serveringsbord jugend
Serveringsbord jugend
Serveringsbord jugend
Serveringsbord jugend

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSBORD, jugend, 1900-talets början, stomme i mahogny, med glasskiva, höjd ca 76,5, skivans mått 70x54 cm

Bruksslitage, repor

860154

2020-12-29