Vägglampa

Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGLAMPA, Italien, sent 1900-tal, 2 ljuspunkter, bronserad metall, höjd ca 49 cm

Slitage, funktionen garanteras ej

860163

2020-12-31