Spelbord 1800-tal

Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, 1800-talets slut, ekfanér, svarvade ben, vridbar skiva, gångjärn av mässing, medföljande marker, höjd ca 79, 89x44, utfällt ca 89x87 cm

Ytslitage, fläckar, torrsprickor

860164

2020-12-29