Spegel med bord

Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGEL med BORD, 1800-talets slut, dekor i pastellage, förgyllt och bronserat, skiva i vit marmor, spegelns höjd ca 157, bordets 74 cm

Ställvis bortafll av dekor, bruks och åldersrelaterat slitage

860183

2021-01-04