Spegel med bord
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL med BORD, 1800-talets slut, dekor i pastellage, förgyllt och bronserat, skiva i vit marmor, spegelns höjd ca 157, bordets 74 cm
Ställvis bortafll av dekor, bruks och åldersrelaterat slitage
860183
2021-01-04