Glasbord

Glasbord
Glasbord
Glasbord
Glasbord
Glasbord
Glasbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLASBORD, 1900-tal, mässing samt skiva i klarglas, höjd ca 50 samt 140x80 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, nagg

860185

2021-01-03