Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, furu, 2 delat, belsag i mässing, invändigt med hyllplan, höjd 201, 108x45 cm
Avlutat, bruksslitage
860189
2020-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här