Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, furu, 2 delat, belsag i mässing, invändigt med hyllplan, höjd 201, 108x45 cm

Avlutat, bruksslitage

860189

2020-12-29