Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, för 5 ljuspunkter, etikettmärkt Galleria import, krom, på stensockel, höjd ca 225 cm
Skador: Slitage, etikettmärkt Lyktan, troligen modell "Gustaf"

slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

860191

2021-01-04