Jules Pascin

Jules Pascin
Jules Pascin

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JULES PASCIN, "Judgement de Salomon", torrnål, signerad, numrerad 76/100, 1920-tal, plåtmått 27x26 cm (dagmått 43x39 cm)

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram

860203

2021-01-10