Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JULES PASCIN, "Judgement de Salomon", torrnål, signerad, numrerad 76/100, 1920-tal, plåtmått 27x26 cm (dagmått 43x39 cm)
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram
860203
2021-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här