Jean Baptiste Oudry

Jean Baptiste Oudry
Jean Baptiste Oudry
Jean Baptiste Oudry
Jean Baptiste Oudry
Jean Baptiste Oudry
Jean Baptiste Oudry
Jean Baptiste Oudry
Jean Baptiste Oudry

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

JEAN BAPTISTE OUDRY, "On lime le pot de chambre au pied de Ragotin", Mauvais succes queut la civile de ragotin" och "L´Aventure du pot de chambre", 3 kopparstick, 1800-tal, bladmått 37,5-38,5 x 30 cm

Mindre fläckar och kantskador

860204

2021-01-10