Peter Graham: Off the Scottish Coast

Såld för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

PETER GRAHAM (Storbritannien, 1836-1921): Off the Scottish Coast, signerad Peter Graham, olja på duk, 62x92 cm.

860237

2021-02-28