Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000 SEK
PETER GRAHAM (Storbritannien, 1836-1921): Off the Scottish Coast, signerad Peter Graham, olja på duk, 62x92 cm.
860237
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här