GERHARD NORDSTRÖM: Vid sybordet

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GERHARD NORDSTRÖM (1925-2019): Vid sybordet, signerad Gerhard Nordström, blyerts på papper, ca. 21x20 cm.

PROVENIENS

Ernst Hugo Järegård, därefter i arv inom familjen.

vågigt papper

860288

2021-01-22