Alfred Wahlberg oljemålning från Bohuslän

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALFRED WAHLBERG (1834-1906): Landskap från Bohuslän, otydligt signerad Alfr. W-berg, olja på duk fäst på pannå, 35 x 47 cm

PROVENIENS
Fritzes Kungl. Hovbokhandel, Stockholm

860321

2021-02-28