Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ORIENTMATTA, Bakhtiari, semiantik, ca 203 x 148 cm
Skador lagningar, kortsidorna något reducerade
860336
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här