Resegarderob

Resegarderob
Resegarderob
Resegarderob
Resegarderob
Resegarderob
Resegarderob
Resegarderob
Resegarderob

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARTMANN LUGGAGE, resegarderob, 1980-tal, mässingsdetaljer, präglad märkning Hartmann Luggage, nyckalr finns, ca 30x54 cm

Bruksslitage

860347

2021-01-04