Allmogeskåp
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ALLMOGESKÅP, Dalarna, 1800/1800-tal, skåp med bakomliggande hyllor bl a skedhylla, senare bemålning på ut och insida, nyckel finns, höjd ca 202 samt 115x56 cm
En krok på ena kortsidan samt några hål efter fästen, bruks och åldersrelaterat slitage
860349
2021-01-04