Allmogeskåp

Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ALLMOGESKÅP, Dalarna, 1800/1800-tal, skåp med bakomliggande hyllor bl a skedhylla, senare bemålning på ut och insida, nyckel finns, höjd ca 202 samt 115x56 cm

En krok på ena kortsidan samt några hål efter fästen, bruks och åldersrelaterat slitage

860349

2021-01-04