Vas amt Punchkoppar
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PUNSCHKOPPAR samt VAS, 6+1 dlr., Vas, silver, Eric Råström, Stockholm, 1957, höjd ca 11 cm, 6 st punchkoppar, silver 1950-tal, hamrad dekor, höjd ca 4,5 cm, total vikt ca 363 g
Smärre slitage
860359
2020-12-29