Vas amt Punchkoppar

Vas amt Punchkoppar
Vas amt Punchkoppar
Vas amt Punchkoppar
Vas amt Punchkoppar
Vas amt Punchkoppar
Vas amt Punchkoppar
Vas amt Punchkoppar
Vas amt Punchkoppar
Vas amt Punchkoppar
Vas amt Punchkoppar
Vas amt Punchkoppar
Vas amt Punchkoppar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PUNSCHKOPPAR samt VAS, 6+1 dlr., Vas, silver, Eric Råström, Stockholm, 1957, höjd ca 11 cm, 6 st punchkoppar, silver 1950-tal, hamrad dekor, höjd ca 4,5 cm, total vikt ca 363 g

Smärre slitage

860359

2020-12-29