Börje Lindau Oblado - Blå station
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÖRJE LINDAU, stolar, 1 par, "Hövding", modell B8M, formgiven av Börje Lindau för Blå station, rygg och sits i formpressat tygklädd trä på snurrbar fot i svartlackat stål, sitthöjd ca 44, rygghöjd ca 92 cm
Ingår i auktionen Jultema
Slitage, repor
860360
2020-12-28