Klubbat för:
2 100 EUR
Utropspris
1 200 EUR
P WOUVERMAN, efter, stridsscen, olja på pannå, kassetterad, ej signerad, 1600-tal, 54 x 74 cm.
Sprickor, något slagen pannå, smärre krackelyr och färgbortfall
860361
2020-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här