Efter P. Wouverman oljemålning

Klubbat för:

2 100 EUR

Utropspris

1 200 EUR

P WOUVERMAN, efter, stridsscen, olja på pannå, kassetterad, ej signerad, 1600-tal, 54 x 74 cm.

Sprickor, något slagen pannå, smärre krackelyr och färgbortfall

860361

2020-12-29