Klubbat för:
400 EUR
500 EUR
STOL, barock, 1700-tal, stomme av valnöt med svarvade ben, pärlspikad klädsel av målad läder, höjd 116 cm, bredd 50 cm.
Åldersrelaterat slitage, några förnyade lister undertill.
860362
2020-12-29