1700-tals barockstol

1700-tals barockstol
1700-tals barockstol
1700-tals barockstol
1700-tals barockstol
1700-tals barockstol
1700-tals barockstol
1700-tals barockstol
1700-tals barockstol
1700-tals barockstol
1700-tals barockstol

Klubbat för:

400 EUR

500 EUR

STOL, barock, 1700-tal, stomme av valnöt med svarvade ben, pärlspikad klädsel av målad läder, höjd 116 cm, bredd 50 cm.

Åldersrelaterat slitage, några förnyade lister undertill.

860362

2020-12-29