Armband Silver Finland
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
ARMBAND, silver, Finland, 1960/1970-tal, svensk kontrollstämpel, halvstel modell, kopplade genombrutna ringar, integrerat kistlås, säkerhetskedja, bredd ca 22 mm, längd ca 17 cm, vikt ca 25.4 g
Fint bruksskick.
860365
2021-01-03