Helmer Osslund

Helmer Osslund
Helmer Osslund

Såld för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

HELMER OSSLUND, komposition, olja på smörpapper, glasad, signerad, bildmått 30x41 cm

Något vågigt smörpapper bakom glas, ej examinerad ur ram

860382

2021-01-10