Bo von Schwerin

Bo von Schwerin
Bo von Schwerin
Bo von Schwerin
Bo von Schwerin

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

BO VON SCHWERIN (1881-1940): skogsbryn, olja på duk, signerad, bildmått 34x50 cm

Något bucklig duk i hörn pga uppfästning på spännram, i övrigt gott skick

860384

2021-01-10