Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 SEK
BO VON SCHWERIN (1881-1940): skogsbryn, olja på duk, signerad, bildmått 34x50 cm
Något bucklig duk i hörn pga uppfästning på spännram, i övrigt gott skick
860384
2021-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här