Rolf Mellström

Rolf Mellström
Rolf Mellström
Rolf Mellström
Rolf Mellström

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

ROLF MELLSTRÖM (1896-1953): örn i trädtopp, olja på pannå, signerad, bildmått 53x45,5 cm

Framstår i gott skick

860385

2021-01-10