Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
ROLF MELLSTRÖM (1896-1953): örn i trädtopp, olja på pannå, signerad, bildmått 53x45,5 cm
Framstår i gott skick
860385
2021-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här