Mona Huss Wallin

Mona Huss Wallin
Mona Huss Wallin

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): färglitografi, "Styvmorsviol och mandelblom II", signerad M Huss W, 47/100, bildmått ca 30x23 cm

Ej examinerad ur ram

860386

2021-01-08