Modelltåg Stonelite

Modelltåg Stonelite
Modelltåg Stonelite
Modelltåg Stonelite
Modelltåg Stonelite
Modelltåg Stonelite
Modelltåg Stonelite

Klubbat för:

3 600 SEK

1 500 SEK

MODELLTÅG, Sronlite, Japan, ca 1930/40-tal, litograferad plåt, bestående av 1 lok samt 5 vagnar, 22 dlr räls, medföljer originalkartong

Bruksslitage, ej funktionstestat, SAV garanterar ej funktionen

860390

2021-01-04