Modelltåg Stonelite
Klubbat för:
3 600 SEK
1 500 SEK
MODELLTÅG, Sronlite, Japan, ca 1930/40-tal, litograferad plåt, bestående av 1 lok samt 5 vagnar, 22 dlr räls, medföljer originalkartong
Bruksslitage, ej funktionstestat, SAV garanterar ej funktionen
860390
2021-01-04