Laris Strunke oljemålngning

Laris Strunke oljemålngning
Laris Strunke oljemålngning
Laris Strunke oljemålngning
Laris Strunke oljemålngning

Såld för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARIS STRUNKE (Född 1931): "Block" olja på duk, signerad, 49 x 60 cm.

860430

2021-01-09