Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
WIFREDO LAM (1902-1982): "Demoiselles blasonée", ur Pleni Luna 1974, signerad, 101/262, färglitografi, ca 65x50 cm, oramad
LITTERATUR: 7418 i verksförteckningen
860455
2020-12-29