Wifredo Lam färglitografi

Wifredo Lam färglitografi
Wifredo Lam färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

WIFREDO LAM (1902-1982): "Demoiselles blasonée", ur Pleni Luna 1974, signerad, 101/262, färglitografi, ca 65x50 cm, oramad

LITTERATUR: 7418 i verksförteckningen

860455

2020-12-29