MART STAM Fasem Italien karmstol

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MART STAM, karmstol, för Fasem, Italien, ca 1990-tal, brunfärgat skinn samt förkormad stålrör, stämpelmärkta i skinn, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

860485

2021-01-05