Ungve Ekström Stolab "Björka"
Valmis
2021-01-09
860514
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
YNGVE EKSTRÖM, Stolab, "Björka", massiv stavlimmad björk, längd 140 cm, bredd 85 cm, höjd 74 cm.
Bruksslitage, repor, fläckar, skruvar medföljer ej, ej monterat.