Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YNGVE EKSTRÖM, Stolab, "Björka", massiv stavlimmad björk, längd 140 cm, bredd 85 cm, höjd 74 cm.
Bruksslitage, repor, fläckar, skruvar medföljer ej, ej monterat.
860514
2021-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här