Ungve Ekström Stolab "Björka"

Ungve Ekström Stolab
Ungve Ekström Stolab
Ungve Ekström Stolab
Ungve Ekström Stolab
Ungve Ekström Stolab
Ungve Ekström Stolab

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVE EKSTRÖM, Stolab, "Björka", massiv stavlimmad björk, längd 140 cm, bredd 85 cm, höjd 74 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar, skruvar medföljer ej, ej monterat.

860514

2021-01-09