Ulrika Hydman Vallien vaser 2 st

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULRIKA HYDMAN VALLIEN, vaser 2 st, Kosta Boda, dekor av ansikten, signerade, höjd ca 27 resp 19 cm

Bruksslitage

860534

2021-01-08