Henry Hadfield Cubley olja på duk

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

HENRY HADFIELD CUBLEY (1858-1934), olja på duk, signerad, även signerad a tergo, hedlandskap med highland cattle, 31x51 cm.

En del krackelyr, något färgbortfall, slitage efter ålder.

860544

2021-01-11