Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
HENRY HADFIELD CUBLEY (1858-1934), olja på duk, signerad, även signerad a tergo, hedlandskap med highland cattle, 31x51 cm.
En del krackelyr, något färgbortfall, slitage efter ålder.
860544
2021-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här