Olle Pettersson oljemålning

Olle Pettersson oljemålning
Olle Pettersson oljemålning
Olle Pettersson oljemålning
Olle Pettersson oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

OLLE PETTERSSON (Sverige, 1905-1991): "Torget III", olja på duk, signerad, 62 x 76 cm.

Framstår i gott skick.

860560

2021-01-14