Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
OLLE PETTERSSON (Sverige, 1905-1991): "Torget III", olja på duk, signerad, 62 x 76 cm.
Framstår i gott skick.
860560
2021-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här