Tage Törning olja på duk

Tage Törning olja på duk
Tage Törning olja på duk
Tage Törning olja på duk
Tage Törning olja på duk

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAGE TÖRNING (1925-2012), olja på duk, signerad, porträtt, 50x43 cm.

Smärre slitage.

860561

2021-01-08