Tage Törning olja på duk

Tage Törning olja på duk
Tage Törning olja på duk
Tage Törning olja på duk
Tage Törning olja på duk

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAGE TÖRNING (1925-2012): "Vänporträtt", olja på duk, 55x46 cm

Smärre slitage.

860562

2021-01-15