Tage Törning olja på duk

Tage Törning olja på duk
Tage Törning olja på duk
Tage Törning olja på duk
Tage Törning olja på duk

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

TAGE TÖRNING (1925-2012): Angöring av eka, olja på duk, signerad, 101x84 cm

Smärre slitage.

860563

2021-01-15