Tage Törning oljemålning

Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAGE TÖRNING (1925-2012), olja på duk, sittande modell, signerad, 85x64 cm.

Smärre slitage.

860564

2021-01-13