Maj Arnell "Vita rosor I"

Maj Arnell
Maj Arnell
Maj Arnell
Maj Arnell

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MAJ ARNELL (1919-2005): "Vita rosor I", olja på duk, signerad, á tergo daterad -88, 62 x 76 cm.

Mindre krackelyr.

860565

2021-01-10